ORAVAMAN Triathlon | 2 % na podporu Oravaman Tour
2909
post-template-default,single,single-post,postid-2909,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.1,vc_responsive

2 % na podporu Oravaman Tour

Milí priatelia,
tak ako každý rok, na jar je tu možnosť poukázať 2 % zo zapaltených daní v prospech niektorej organizácie. V prípade, že chcete podporiť našu činnosť a existenciu Oravaman Tour, môžte podporiť naše občianske združenie – ŠK Oravaman. Tlačivo nájdete tu: Vyhlasenie o poukazani 2-3 % 2018

Športový klub ORAVAMAN
Občianske združenie
Sídlo: Sama Chalupku 541, Nižná 027 43
IČO: 42 22 51 08
DIČ: 202 369 1274

Aj vďaka poukázaným 2% sme minulý rok mohli zorganizovať:
 

Lyžiarske preteky Oravaman – Uhliská v Nižnej, Detský duatlon v rámci preteku ORAVAMAN, ktorého sa zúčastnilo viac ako 100 detí. Pltnícky miniduatlon v Nižnej, ktorého sa zúčastnilo viac ako 80 detí. Deň detí v Chocholove, ktorého sa zúčastnilo viac ako 40 detí a Mikulášske plávanie na plavárni v Dolnom Kubíne, ktorého sa zúčastnilo taktiež viac ako 40 detí. Deti ktoré absolvovali duatlonové preteky dostali účastnícku medailu, účastnícky diplom, prvý traja v každej kategórii dostali medailu diplom a vecnú cenu. Všetci zúčastnení taktiež sladkosti a nápoj. Deťom ktoré sa zúčastnili Dňa detí v Chocholove a Mikulášskeho plávania na plavárni v Dolnom Kubíne sme zaplatili cestovné a vstup do vodného sveta – na bazény. Všetky deti dostali na oboch podujatiach balíčky sladkostí. Klub poskytuje svojim členom – deťom vyučovanie plávania na bazéne v Julianinom dvore v Habovke a na plavárni v Dolnom Kubíne.

Ďalej sme v roku 2018 zorganizovali:
Triatlonové preteky GORALMAN, ktorých sa zúčastnilo 180 pretekárov z 6 krajín sveta. ORAVAMAN, ktorých sa zúčastnilo viac ako 400 pretekárov z 13 krajín sveta. JÁNOŠÍK Slovak Xtreme Triathlon , ktorých sa zúčastnilo viac ako 60 pretekárov zo 11 krajín sveta. Horský beh BRESTOVÁ VERTICAL, ktorých sa zúčastnilo 100 pretekárov. Usporiadali sme memoriál Janka Matláka, skialpinistický výstup na Pálenicu. Poukázané finančné prostriedky sme použili na materiálno technické zabezpečenie týchto podujatí.
Okrem toho sme sa podieľali spoločne s OZ DUPAJDA na Míli pre mamu a na propagácii bežeckého lyžiarskeho športu medzi deťmi MŠ a žiakmi I. stupňa ZŠ. Pomáhali sme na príprave a zabezpečení bežeckého podujatia Beh Zubrohlavským chotárom v Zubrohlave. Klub usporiadal pre svojich členov a priaznivcov klubu koncoročnú kapustnicu.

Čo plánujeme na rok 2019?

Tento rok sme už stihli zorganizovať Memoriál Jána Matláka a lyžiarske preteky Oravaman – Uhliská v Nižnej. Okrem toho, rovnako ako v roku 2018 plánujeme usporiadať pre deti Detský duatlon v rámci pretekov ORAVAMAN, Pltnícky miniduatlon, Deň detí v Chocholove, Mikulášske plávanie na plavárni v Dolnom Kubíne, a taktiež pokračovať vo vyučovaní plávania. Okrem aktivít a podujatí pre deti taktiež plánujeme zorganizovať: triatlonové preteky GORALMAN, ORAVAMAN, JÁNOŠÍK Slovak Xtreme Triathlon, horský beh BRESTOVÁ VERTICAL. Pomôžeme taktiež pri organizácii Míle pre mamu a na propagácii bežeckého lyžiarskeho športu medzi deťmi MŠ a žiakmi I. stupňa ZŠ v Nižnej. Pomôžeme pri organizovaní a zabezpečení bežeckého podujatia Beh Zubrohlavským chotárom v Zubrohlave a na záver sezóny usporiadame pre svojich členov a priaznivcov klubu tradičnú koncoročnú kapustnicu.

Ďakujeme za Vašu priazeň a podporu.

Organizátori Oravaman Tour