ORAVAMAN Triathlon | Uzávierka ciest / Road closure
2827
post-template-default,single,single-post,postid-2827,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Uzávierka ciest / Road closure

Milí priatelia,

dávame do pozornosti, že v sobotu 14.7. bude v čase od 7:45 do 13:00 uzavretá cesta II. triedy č. 584 medzi Zubercom a Liptovskými Matiašovcami cez horský prechod Huty. V sobotu bude v čase od 10:00 do 13:00 uzavretá premávka od križovatky Prte k Penziónu Pribiskô, nakoľko táto cesta bude určená pre pretekárov na príjazd do depa. Žiadame preto šoférov, aby svoje autá zaparkovali na vyhradenom parkovisku pod Pribiskom v čase do 10:00. Ďakujeme za pochopenie.

Dear friends,

we would like to inform you that on Saturday, the road will be closed from Zuberec to Liptovské Matiašovce. Please don´t forget, that on Saturday the road to Pribiskô will be also closed because of the arrival of athletes to the Transition 2 after the bike. We kindly ask spectators to park their cars below Pribisko until 10:00 a.m., than the road will be closed until 1.00 p.m. Thank you for understandig.