Oravaman Extreme Tour

trilogia-2017
Milí Oravamani, Goralmani a Jánošíci:)

Unikátna trilógia Oravaman Extreme Tour začína v sobotu 27. mája podujatím GORALMAN. Po ňom bude nasledovať 15. júla v poradí siedmy ročník pretekov Volkswagen Slovakia Oravaman. Trilógiu uzavrie v prvú septembrovú sobotu JÁNOŠÍK – Slovak Xtreme Triathlon. Na tejto stránke sa dočítate bližšie informácie k pretekom Goralman a Jánošík. Informácie budeme postupne dopĺňať a o dôležitých informáciách budeme prihláasených pretekárov informovať prostredníctvom emailu, preto si v takom prípade skontrolujte aj spam a kôš. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že všetky tri podujatia zo série O.E.T. sú fyzicky a kondične veľmi náročné. Dlhodobý a systematický tréning je nevyhnutný.

Organizátori si vyhradzujú právo na zmenu trate a na zrušenie pretekov, ak si to vyžaduje bezpečnosť pretekárov a organizátorov (nepriazeň počasia, búrka…). Na všetkých troch pretekoch bude prítomný zdravotnícky dozor, ktorý po zhodnotení aktuálneho zdravotného stavu  pretekára (nestihnutie časového limitu, príliš pomalé tempo, únava, vyčerpanie, zranenie…) má plné právo pretekára zastaviť (odobrať mu štartové číslo, zabrániť v pokračovaní). Porušenie pravidiel, neposlúchnutie pokynov rozhodcu alebo organizátora znamená diskvalifikáciu pretekára.
1
27.5.2017, Oravská Polhora – Slaná voda

Stredný triatlon, ktorý sa odohráva na severnej časti Oravy v okolí Oravskej priehrady a Babej Hory. Zázemie pretekov poskytuje Chata Slaná voda, kde bude v piatok 26.5. registrácia aj pravé goralské privítanie. Na chate bude zároveň depo cyklistika/beh a cieľ pretekov. Ohľadom možnosti ubytovania sa obráťte priamo na na majiteľa chaty.

Plavecká časť je situovaná v zátoke pri Námestove, kde sa poplávajú 2 okruhy po 1 km.

Cyklistická časť sa ide za plnej premávky za pomoci čiastočnej regulácie príslušníkmi PZ SR a dobrovoľnými hasičmi jednotlivých obcí. Trať je mierne zvlnená s prevýšením 800 výškových metrov. Čakajú vás 2 krátke 12% stúpania a jedno krátke 15% stúpanie. Cyklistika je oproti Oravamanu výrazne ľahšia a rýchlejšia. Na trati bude občerstvenie v podobe nápojov na 55. km v obci Zubrohlava. Počas celej trate treba dodržiavať pravidlá cestnej premávky a prispôsobiť rýchlosť jazdy stavu vozovky. Na trati sa miestami nachádazjú diery a výmole, preto treba jazdiť opatrne. Koniec cyklistiky je na chate Slaná voda, kde pretekári nechajú bicykle a vydajú sa na bežeckú časť. Bežecké veci odovzdávajú pretekári v piatok zbalené v označenom igelitovom vreci, pri registrácii medzi 14:00 – 20:00.

13335791_1095462837185624_3360509593310772816_n

Bežecká časť vedie chráneným prírodným územím Babej Hory po značkovaných turistických chodníkoch. Je prísne zakázané akékoľvek znečistenie prírody. K dispozícii budú 3 občerstvovačky, avšak každý pretekár je povinný mať so sebou ľadvinku / camelbag s 0,5 l tekutinami, šušťákovú bundu, čelenku (buff), občiansky preukaz a kartičku poistenca (3 km trasy sa bežia na území Poľska). Bežecký batoh s povinnou výbavou pretekár odovzdáva v piatok spolu s teniskami a oblečením. Povinná výbava batohu podlieha kontrole. Po príchode do depa po cyklistike pretekár dostane v depe vrece s bežeckými potrebami a batohom. Počas 21 km dlhého horského behu Vás čaká 1300 výškových metrov, pričom na trati budú dve náročné stúpania a záverečných 9 km dlhé klesanie z vrcholu Babej hory (1725 m.n.m.) do cieľa na Slanej vode. Spestrením bude trasa cez „Percz Akademikow“ z Poľskej strany Babej hory, kde Vás čakajú 2 km strmého stúpania po kamenných schodoch s krátkym úsekom s reťazami a kramľami. Prosíme aby ste počas celého výstupu dbali na maximálnu opatrnosť a riadili sa pokynmi horských záchranárov. Akékoľvek znečistenie trate odpadkami, pohármi či gélmi znamená diskvalifikáciu pretekára.

                                       13394152_1095462977185610_6454687405750264643_n 13342935_1095463043852270_8452086579677548746_n

MAPA GORALMAN – video

Garmin –cyklistika
Garmin – beh

Kategórie:
Muži: 18-39 rokov, 40-49 rokov, 50 a viac rokov
Ženy: 18-39 rokov, 40 a viac rokov
Štafety: muži/mix, ženy (súčet minimálne 54 rokov)

Štartovné: 50 eur / 140 eur štafety
V cene je:
občerstvenie na trati, občerstvenie v cieli, obed, medaila, darčekové predmety, cieľová fotografia od spoločnosti FOTOLAB, tradičné oravské pochúťky a pohostenie.
Úhrada štartovného: do 5 pracovných dní od registrácie a prijatia údajov o platbe.
Ceny: víťazi kategórií dostanú originálny goralský darček

Goral Bike

beh
1

Harmonogram:

Piatok 26.5.2017 (chata Slaná Voda, Oravská Polhora)
14:00 – 19:00 Registrácia
14:00 – 20:00 Odovzdávanie vriec na bežeckú časť (tenisky, oblečenie, batoh s povinnou výbavou)
19:15                Privítanie, výklad trate, pokyny k pretekom

Sobota 27.5.2017 (Námestovo – Oravská Polhora – Slaná Voda)
Pretekári sa na štart presúvajú samostatne (vlastným autom alebo na bicykli, 15 km)
7:00                     otvorenie depa
7:50                     uzavretie depa
8:00                    ŠTART
8:30                    prvý pretekár na cyklistickej trati
10:45                  prvý pretekár na chate Slaná Voda
12:00                  STOP-TIME Depo 2 – Slaná Voda
13:10                  prvý pretekár v cieli
13:40                 STOP TIME – Malá Babia hora
14:00 – 17:30    obed pre pretekárov
17:00                  predpokladaný príchod posledného pretekára
18:00                  vyhlásenie výsledkov
19:00                  hudobný program, posedenie, zábava, občerstvenie

 

Goralman pravidlá (pdf)

Upozornenie:

Pretekár zaplatením štartovného súhlasí s pravidlami pretekov Goralman 2017. Dáva súhlas k spracovaniu osobných údajov výhradne na účely organizácie pretekov. Organizátor sa zaväzuje, že osobné a kontaktné údaje pretekára  neposkytne tretím osobám. Platbou štartovného pretekár dáva súhlas k zvukovému záznamu, fotodokumentácii a videodokumntácii pretekov a je si vedomý, že na fotografiách a videách z pretekov môže byť zachytený on ako aj diváci pretekov.
Organizátor si v prípade nepriaznivého počasia vyhradzuje právo na zmenu bežeckej časti. V prípade, že náhla zmena počasia (búrka na vrchole/ prietrž mračien) si pre bezpečnosť pretekárov a organizátorov vyžaduje zastavenie pretekov – zrušenie, pretekári sú povinní toto rozhodnutie akceptovať.


IMG_04002

2.9.2017 Oravská Priehrada – Terchová – Vrátna

Triatlonová a športová výzva, ktorá chytí každého za srdce. JÁNOŠÍK je triatlon, ktorý vzbudzuje rešpekt a pokoru a zároveň láka a motivuje. Unikátny dlhý triatlon v krásnom prostredí severného Slovenska s prívlastkom „xtreme triathlon“.  Svojou náročnosťou a jedinečnosťou JÁNOŠÍK upevňuje a utužuje priateľský vzťah medzi pretekármi, a ich doprovodom, ktorý sa o nich počas celého dňa stará. Pretekári a ich doprovod sa môžu tešiť na profesionálnu organizáciu a starostlivosť. Nebude chýbať príjemná rodinná a priateľská atmosféra, jedinečné zázemie, dostatok občerstvenia a pohostenia pre pretekárov a ich podporné tímy.

img_4266

Je to dlhý triatlon (3,8 km plávania, 180 km cyklistiky, 42,2 km behu), ktorý pretekárov prevedie krásami severného Slovenska a vďaka svojej jedinečnej a náročnej trati ponúkne všetkým zúčastneným neopakovateľný zážitok. Od polnočného plávania na Oravskej priehrade, prevažne nočnej cyklistiky až  po západ slnka na hrebeni Malej Fatry. Náročná a technická trať, krásna príroda, extrémne prevýšenie na bežeckej časti. Priateľská a rodinná atmosféra, profesionálny prístup a organizácia.

Inšpirovaní filozofiou a princípmi jedinečnej trilógie extrémnych triatlonov allXtri (NORSEMAN Xtreme Triathlon, SWISSMAN Xtreme Triathlon, CELTMAN! Scottish extreme triathlon), s úctou a obdivom k ich práci, s rovnakými morálnymi hodnotami a cieľmi, spoločne so skúsenosťami z organizovania pretekov Volkswagen Slovakia Oravaman, Goralman a Beh na Poludňový Grúň, prinášame vám druhý ročník  unikátneho triatlonu s extrémnou traťou pre naozajstných hrdinov. Podujatie slávnostne otvoríme v piatok 1. septembra 2017 o 14:00 v hoteli Boboty v Štefanovej (Terchová). Záver podujatia bude v nedeľu, 3. septembra, kedy bude slávnostné odovzdávanie účastníckych tričiek úspešným absolventom podujatia opäť v hoteli Boboty. Pretekári a ich partner (doprovod/support) majú ubytovanie v hoteli Boboty zo soboty na nedeľu v cene štartovného.

svkxtri-1382

Dôležité upozornenie:
-nakoľko bežecká časť pretekov je fyzicky a technicky veľmi náročná, je nevyhnutné aby pretekári absolvovali celú trasu za denného svetla, teda ešte pred zotmením (do 20:00). Dokončenie pretekov pred zotmením je zároveň základná podmienka Národného parku Malá Fatra. Z tohto dôvodu je štart pretekov o polnoci, z piatka na sobotu, teda o 00:00 (1./2.9.2017).
-DEPO bude otvorené od 23:00 do 23:45.  O 23:55 musia byť všetci pretekári zoradení na brehu v mieste štartu, podľa pokynov organizátorov. Štart pretekov bude z vody, presne o polnoci z piatka na sobotu.

-každý pretekár musí plávať s nafukovacím valcom (vo vnútri valca bude bezpečnostné svetlo), ktorý dostane pri vstupe do depa. Nafukovací valec musí mať pretekár priviazaný okolo pásu počas celej plaveckej časti (valec s výrazným svetlom vo vnútri bude plávať na hladine za pretekárom). Valec slúži na identifikáciu a lokalizáciu pretekára a zároveň je to záchranná pomôcka, v prípade neistoty alebo problémov počas plávania.
-celá plavecká časť bude v tme, trať bude vyznačená bójami s majákmi, po stranách plaveckej dráhy budú plávať kajaky a motorové člny.
-časť cyklistiky bude po tme – predpokladané svitanie je o 6:00 ráno. Do 6:30 musia mať pretekári na sebe povinne reflexnú vestu (žltá bezpečnostná vrstva, alebo žltá cyklistická vesta s reflexnými prvakami), biele blikajúce svetlo vpredu, biele svetlo vpredu (čelovka, svetlo), červené blikajúce svetlo vzadu, reflexný pásik na oboch nohách v oblasti členkov – nad tretrami, reflaxný pásik na ľavej ruke umiestnený nad lakťom.
-do 6:00 môže sprievodné auto ísť vzadu za pretekárom a svietiť mu na trasu. Auto musí byť za pretekárom vzdialené minimálne 10 m a musí jazdiť čo najbližšie pri krajnici a so zapnutými výstražnými svetlami.
-pretekári a ich doprovod sú povinný oboznámiť sa s cyklistickou traťou a naštudovať si ju. Dôležité odbočky a zmeny smeru jazdy budú vyznačené. Organizátor na cyklistickej časti nezabezpečuje občerstvenie.
-limit na opustenie depa po plávaní je o 2:00 hod, teda presne 2 hodiny od štartu pretekov (pri pomalom plávaní pozor na pomalé priezliekanie)
-limit po cyklistike je 10:00 hod, to znamená, že pretekár musí opustiť druhé depo do 10:00 od štartu pretekov.
-bežecká časť pretekov je technicky a fyzicky veľmi náročná a kladie vysoké nároky nielen na pretekára, ale aj jeho doprovod.

180 km

MAPA TRATE  JÁNOŠÍK – Slovak Xtreme Triathlon – video

 

Trať pretekov je náročná a preverí psychickú a fyzickú pripravenosť všetkých pretekárov. Celkovo počas pretekov prekonajú prevýšenie 5600 m. JÁNOŠÍK je triatlon, kde čas a poradie nič neznamenajú. Dôležitá je vaša cesta za vašim cieľom a váš príbeh. Každý kto preteky dokončí, stane sa naozajstným hrdinom. Triatlon bez komercie, bez veľkých reklám a vzbudzovania pozornosti. Triatlon, kde je pretekár odkázaný na technickú a psychickú podporu svojho podporného tímu. Našim cieľom je aby každý pretekár, pomocník, divák či organizátor prežil tento deň naplno a s chuťou. Všetci spolu vytvoríme jednu veľkú rodinu, kedy na chvíľu zabudneme na problémy tejto doby a pocítime silu priateľstva a vzájomnej podpory.

Trať pretekov
Čaká vás deň plný dobrodružstva, krásnej prírody, pokory a bolesti, kamarátskej pomoci a šťastia. Na ceste do cieľa vám bude stáť 3,8 km plávania v noci na Oravskej priehrade za svetiel majákov a svetiel sprievodných plavidiel, 180 km prevažne nočnej cyklistiky na území Oravy a Kysúc s prevýšením 2600 m a 8 stúpaniami so sklonom 12 – 17 % a nezabudnuteľný maratón v okolí rodiska Juraja Jánošíka s prevýšením 3000 m. Maratón ako žiadny iný. Strmý, prudký, náročný, technický, strmý a ešte strmší. Čakajú vás malebné Jánošíkové diery, mohutný Veľký Rozsutec a vytúžený cieľ na vrcholnej stanici lanovky pod Chlebom v Snilovskom sedle. Počasie na horách sa vie ľahko zmeniť, takže treba byť pripravený na čokoľvek, čo vás na 226 km trasy môže v jesennom období pristihnúť. Od tmy, hmly, dažďa, silného vetra či sneženia, po teplé a slnečné počasie. V septembri je na horách možné naozaj všeličo.

img_3255

Plávanie: 3,8 km – Oravská priehrada (Námestovo) (štart o polnoci)
Cyklistika: 180 km, prevýšenie 2600 m (do 6:00 po tme) (Stop-Time 10:00)
Oravská priehrada – Prístav – Nižná – Oravský Podzámok – Hruštín – Breza – Novoť – Oravská Lesná – Zázrivá – Terchová – Stará Bystrica – Oravská Lesná – Zázrivá – Terchová.
Beh: 42,2 km, prevýšenie 3000 m
Terchová – Jánošíkové diery –Veľký Rozsutec– Chleb – horná stanica lanovky pod Chlebom

Nezabudnite:

Úspešné zvládnutie extrémneho triatlonu akým JÁNOŠÍK je, si vyžaduje dlhodobý a systematický tréning ako aj množstvo skúseností z iných vytrvalostných pretekov. Akékoľvek podcenenie náročnosti trate a prípravy môže viesť k odstúpeniu z pretekov alebo zdravotným problémom pretekára. Žiadame pretekárov a ich doprovod aby sa na preteky poctivo a svedomito pripravili a v žiadnom prípade preteky nepodcenili.  Na trati budú prísne časové limity, ktoré je nutné splniť, inak pretekár nebude môcť pokračovať a za pomoci doprovodu zostúpi dolu (v prípade potreby organizátori zabezpečia potrebný transport k hotelu Boboty).


Počas celých pretekov na pretekára dohliada jeho doprovod (minimálne 1 človek, odporúčame mať v sprievodnom aute tím 2-3 ľudí).  Doprovod (SUPPORT) musí byť prítomný pri registrácii na preteky v piatok 1. septembra. Pretekár  môže svoj doprovod meniť najneskôr do 19.8.2016, avšak bez nároku na zmenu trička – veľkosť trička pre doprovod možno zmeniť najneskôr do 1. júla. Oficiálny doprovod – supporter je pri pretekárovi od začiatku do konca. Pomáha mu v depe, sprevádza a stará sa o neho počas cyklistiky a povinne beží s pretekárom celý maratón až do cieľa.

unspecified 6

Pravidlá pretekov

Každý, kto chce preteky absolvovať súťaží čestne, bez podvádzania, s úctou a pokorou k prírode a horám. V prípade potreby pretekár pomôže inému pretekárovi, ktorý ho o pomoc požiada. Akékoľvek znečistenie prírody pretekárom alebo jeho doprovodom počas pretekov je prísne zakázané. Preteká sa v zmysle fair-play a samostatne (bez „hákovania“, bez draftingu), len za povolenej pomoci podporného tímu. Pretekára po celý deň sprevádza a dohliada naň jeho doprovod, ktorý musí byť v deň pretekov zastihnuteľný na telefóne a riadiť sa pokynmi organizátora. Doprovod (support) musí byť po celý deň označený (na cyklistickej časti tričko, visačka s menom, náramok, na bežeckej časti náramok). Doprovod má právo na vstup a pohyb v depe, manipuláciu s pretekárovou výstrojou a oblečením ako aj na bezplatný odvoz lanovkou z cieľa do Vrátnej a následný transport k hotelu Boboty spolu s pretekárom.

Plávanie
-depo plávanie/cyklistika bude situované v zátoke pri Námestove na Oravskej priehrade. V depe si pretekár za pomoci doprovodu nachystá bicykel a oblečenie na cyklistiku.
-depo bude otvorené v piatok od 23:00 do 23:45, pri vstupe do depa pretekári dostanú nafukovací bezpečnostný valec so svetlom, ktorý musia mať k telu pripevnený popruhom po celý čas plávania.
-štart pretekov je o 00:00 (o polnoci) z brehu zátoky. Očakávaná teplota vody je 16 – 19 stupňov. V prípade chladného počasia odporúčame použiť neoprénovú čiapku a neoprénové ponožky. Celé plávanie je v tme. Trať plávania budú vymedzovať majáky a bójky. Odporúčame použiť plavecké okuliare s čírym sklom. Smer plávania budú vymedzovať sprievodné člny a kajaky.. Doprovod pomáha pretekárovi v depe po plávaní s prezlečením a zbalí mu plavecké veci aj oblečenie (odvoz vlastným autom).

Cyklistika
-v čase o 01:00 do 06:30 cyklisti pretekajú v nočných podmienkach.
-predpokladané svitanie je o 6:00 ráno. Do 6:30 musia mať pretekári na sebe povinne reflexnú vestu (žltá bezpečnostná vrstva, alebo žltá cyklistická vesta s reflexnými prvkami), biele blikajúce svetlo vpredu, biele svetlo vpredu (čelovka, svetlo), červené blikajúce svetlo vzadu, reflexný pásik na oboch nohách v oblasti členkov – nad tretrami, reflaxný pásik na ľavej ruke umiestnený nad lakťom.
-do 6:00 môže sprievodné auto ísť vzadu za pretekárom a svietiť mu na trasu. Auto musí byť za pretekárom vzdialené minimálne 10 m a musí jazdiť čo najbližšie pri krajnici a so zapnutými výstražnými svetlami.
-jazdí sa po cestách I., II. a III. triedy a po miestnych komunikáciách za plnej premávky.
-trasa cyklistiky bude vyznačená (odbočky a križovatky), avšak pretekár aj doprovod je povinný poznať trať,
-pretekára sprevádza sprievodné vozidlo, ktoré smie zastaviť a stáť len na bezpečných a prehľadných miestach, kde nebude ohrozovať ani obmedzovať premávku,
-pretekár môže mať len 1 sprievodné vozidlo,
-pretekári aj doprovod majú k dispozícii občerstvenie na 100 km trasy v kolibe Hotela diery v Terchovej v čase od 4:30 do 7:00 hod.
-cyklista je povinný mať počas cyklistiky do 6:30 zapnuté odrazky biele svetlo (odrazku) vpredu a červené svetlo vzadu.
-sprievodné vozidlo musí byť riadne označené nálepkou od organizátora.
Doprovod bude mať k dispozícii manuál pretekov, kde sú uvedené dôležité informácie o trati a pravidlá pretekov.  Pretekárom odporúčame mať v sprievodnom vozidle dostatok oblečenia do každého počasia (teplé oblečenie a oblečenie do dažďa nevynímajúc) ako aj dostatok stravy na celý deň.
-STOP-TIME na opustenie depa po cyklistike je 10:15

Beh
-pretekár musí opustiť druhé depo do 10:15, teda bežať musí začať do 10:15 hod
– bežecká časť vedie okolím obce Terchová a po značených turistických chodníkoch Národného parku Malá Fatra,
– bežecká trať bude značená, avšak je potrebné si ju dopredu naštudovať v Manuáli pretekov,
-žiadame pretekárov a ich doprovod aby pri prechode Jánošíkových dier a Veľkého Rozsutca dbali na maximálnu opatrnosť a predchádzali kolízii s turistami,
-90% bežeckej časti je v horskom teréne, kde podklad tvorí štrk, hlina, tráva a kamene – miestami sa môže nachádzať blato (dbajte na zvýšenú opatrnosť),
-počas celých 42,2 km bežeckej časti pretekára sprevádza jeho doprovod, ktorý zodpovedá za bezpečnosť pretekára aj za sledovanie trasy,
-v depe, pred začatím behu dá doprovod skontrolovať 2 bežecké ruksaky, z ktorých každý musí mať povinnú výbavu: 1 l tekutín, 2 energetické tyčinky, bundu proti vetru, dlhé nohavice (elasťáky), rukavice, čelenku / buff, tričko s dlhým rukávom (rolák), čelovku + náhradné baterky.
-po skontrolovaní povinnej výbavy môže doprovod obsah pretekárovho batohu zbaliť do svojho batohu,
-na bežeckej časti bude občerstvenie na 5 km (voda), 13 km (voda + ovocie), 24 km (veľká občerstvovačka) pri hoteli Diery na vstupe do Jánošíkových dier, na Medziholí (37. km) a v cieli.


POZOR!
Odhadovaný čas behu je 7 až 11 hodín. Kvôli náročnosti terénu bude určený limit pri vstupe do Jánošíkových dier v sedle Medzirozsutce, nakoľko týmito úsekmi je nutné prechádzať za svetla. Na behu je povinné sprevádzať pretekára počas celých 42 km. Ak nahlásený doprovod nebude schopný absolvovať popri pretekárovi celý maratón, v piatok pri registrácii 2.9. nahlási meno druhej osoby, ktorá sa počas behu s ním vystrieda. Doprovod (support) musí byť počas celého dňa zastihnuteľný na telefóne, nakoľko v prípade potreby bude prijímať inštrukcie od organizátorov o podmienkach na trati a prípadných zmenách. Doprovod bude mať počas celej bežeckej časti náramok, ktorý slúži zároveň ako lístok na lanovku z cieľa do Vrátnej.  Niektorí pretekári budú úsek medzi Poludňovým Grúňom a cieľom absolvovať v tme pri svetle čeloviek, preto treba klásť dôraz na maximálnu opatrnosť. Podrobné informácie budú zverejnené v Manuáli pretekov.

OFICIÁLNE VIDEO – JÁNOŠÍK – Slovak Xtreme Triathlon

Kategórie:
-muži a ženy vo veku 18 – 65 rokov. Každý kto dokončí bude víťaz. V nedeľu budú symbolicky vyhlásení a ocenení traja najrýchlejší muži a tri najrýchlejšie ženy. Každý úspešný absolvent dostane tričko JÁNOŠÍK – Slovak Xtreme Triathlon FINISHER. Každý doprovod (1 osoba) dostane originálne tričko JÁNOŠÍK – Slovak Xtreme Triathlon SUPPORTER.

unspecified

Štartovné: 230 eur
v cene je zahrnuté: občerstvenie pri registrácii v hoteli Boboty, plavecká čiapka, darčekové predmety, občerstvenie na cyklistickej časti pre pre pretekárov a doprovod (občerstvenie pre posádku sprievodného vozidla na 100. km trasy), 4 x občerstvenie na bežeckej  časti, ktoré zabezpečí Švajčiarska sločnosť WINFORCE, v cieli na hornej stanici lanovky pod Chlebom, fotografia v cieli od spoločnosti FOTOLAB, jazda na lanovke z cieľa do Vrátnej pre pretekára a doprovod, ktorí prišli s pretekárom, transport z dolnej stanice lanovky na hotel Boboty, špeciálne účastnícke tričko pre pretekára a jeho doprovod, pohostenie v hoteli Boboty v nedeľu po skončení pretekov, utbytovanie s raňajkami v hoteli Boboty pri Terchovej pre pretekára a jeho doprovod (1 osoba) zo soboty na nedeľu pre prvých 60 prihlásených pretekárov.

index

Viac informácií budeme postupne pridávať.

Ďakujeme, že ste s nami. Tešíme sa na Vás,

   

BUDE AKO NEBOLO

O