Harmonogram pretekov

Štvrtok 13.7.2017 – Penzión Pribiskô

          17:00 – 19:00  registrácia pretekárov (predložiť podpísaný Voucher), registrácia detí na “Detský Oravaman“, predaj tombolových lístkov,

Piatok 14.7.2017 – Penzión Pribiskô

13:30 – 17:00  registrácia pretekárov (predložiť podpísaný Voucher)
13:30 – 14:30  registrácia detí na Detský Oravaman
13:30 – 15:30  prihlasovanie na Pivný kilometer (kapacita 50 účastníkov, vek. min. 18 rokov)
14:00 – 17:00  odovzdávanie bicyklov do depa na Liptovskej Mare
15:00                 štart pretekov Detský Oravaman
16:30                 Štart – Pivný kilometer
17:00                 vyhlásenie výsledkov pretekov Detský Oravaman
17:00 – 18:00  odovzdávanie vriec na bežeckú časť, oblečenia do cieľa
18:00 – 19:00  slávnostné otvorenie, výklad trate, inštrukcie k pretekom

Sobota 15.7.2017
ORAVAMAN LONG 2-90-21  / ORAVAMAN SHORT 1-37-14

05:50 – 6:10  nastupovanie pretekárov a divákov do autobusov a odchod od Penziónu Pribiskô na štart
06:15 – odjazd autobusov
07:00  príchod pretekárov a divákov do Sielnickej zátoky
07:30 uzavretie cesty v úseku Zuberec – Liptovská Sielnica

07:50  uzavretie depa
08:00  štart Oravaman 2-90-21
08:20 odjazd autobusu č.1 na Pribiskô
08:58 STOP – TIME plávanie dlhá trať
9:00  odjazd autobusu č.1 z Penziónu Pribiskô na Zverovku (odvoz bežcov štafiet)
09:00 štart kategória SHORT
/ Štart štafety
9:30 odchod druhého autobusu č. 2 k Penziónu Pribiskô
09:45 odchod zberného autobusu č. 3 na Penzión Pribiskô
10:20 bežci zo štafiet sa musia samostatne dostať do 10:20 na Ťatliakovu chatu (45 min chôdze z parkoviska)
10:40 očakávaný príchod prvého pretekára na krátkej trati na Ťatliakovu chatu
11:45 očakávaný príchod víťaza krátkej trate do cieľa
11:15 očakávaný príchod prvého pretekára dlhej trate na Ťatliakovu chatu
13:10 očakávaný príchod víťaza dlhej trate do cieľa na Penzióne Pribiskô
13:30 STOP – TIME na Ťatliakovej chate dlhá trať
14:20 STOP-TIME Rákoň (1876 m.n.m.)
13:00 – 19:00 strava pre pretekárov v kolibe – Pribiskô (výdaj na lístok)
18:00 vyhlásenie výsledkov  a tombola
20:00 – hudobný program a voľná zábava pre všetkých
(hudobná skupina Kaku, hosť večera FUNKIEZ)

 

mapka depo